Repertuar kin

Szczecin Środa 04-08

PL - film z dubbingiem
PL - film z napisami

Helios Dolby parking niepełnospr.

ul.Bolesława Krzywoustego 9/10 tel:91 4851238

Czarna Wdowa (Black Widow) 

2D PL
11:30

Kosmiczny mecz: Nowa era (Space Jam: A New Legacy) 

PL
11:00
14:30
17:40

Kraina smoków (Dragon Rider) 

PL
10:00
15:30

Luca

2D PL
13:40

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności (Spirit Untamed) 

PL
13:10

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko (The Forever Purge) 

PL
20:20

Old Premiera 

PL
16:00
18:30
20:45

Wojna z dziadkiem (The War with Grandpa) 

PL
10:45
17:10

Wyprawa do dżungli (Jungle Cruise)  Premiera 

2D PL
12:20
15:10
18:00
2D PL
19:30
21:00

Helios Outlet Park Dolby parking niepełnospr.

ul.Andrzeja Struga 42 tel:91 8106760

Czarna Wdowa (Black Widow) 

2D PL
11:15
2D PL
17:30

Kosmiczny mecz: Nowa era (Space Jam: A New Legacy) 

PL
10:20
13:00
15:45
18:30

Kraina smoków (Dragon Rider) 

PL
10:10
12:30
14:10

Luca

2D PL
10:00

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności (Spirit Untamed) 

PL
10:40
15:30

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko (The Forever Purge) 

PL
17:45
20:15
21:30

Old Premiera 

PL
12:50
16:20
19:00
20:45

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe (Snake Eyes: G.I. Joe Origins) 

PL
21:15

Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9) 

PL
20:30

Wojna z dziadkiem (The War with Grandpa) 

PL
11:45
15:00
17:15

Wyprawa do dżungli (Jungle Cruise)  Premiera 

2D PL
14:00
17:00
20:00
2D PL
11:00
12:20
15:10
18:00

Zielony Rycerz. Green Knight (The Green Knight)  Premiera 

PL
14:20
19:30

Kino 5D Extreme Dolby parking

ul.Aleja Bohaterów Warszawy 42/43 tel:91 4849999

Brak seansów!

Kino Obserwatorium Dolby

ul.Al. Wojska Polskiego 90 tel:91 4236901

Brak seansów!

Klub Delta parking

ul.Racławicka 10 tel:91 4647923

Brak seansów!

Multikino Dolby parking niepełnospr.

ul.Wyzwolenia 18-20 tel:91 8312410

Blackpink: The Movie

PL
16:00
18:30

Bodyguard i żona zawodowca (Hitman's Wife's Bodyguard) 

PL
14:00

Cruella

PL
11:20

Czarna Wdowa (Black Widow) 

2D PL
12:15
2D PL
19:50

Elfinki (Die Heinzels - Ruckkehr der Heinzelmannchen) 

PL
10:05

Escape Room: Najlepsi z najlepszych (Escape Room: Tournament of Champions) 

PL
22:00

Kosmiczny mecz: Nowa era (Space Jam: A New Legacy) 

PL
10:20
12:00
13:00
14:30
17:00
19:30

Kraina smoków (Dragon Rider) 

PL
11:30
13:10

Luca

2D PL
11:00
14:10
16:20

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności (Spirit Untamed) 

PL
10:10

Na rauszu (Druk) 

PL
21:35

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko (The Forever Purge) 

PL
18:15
20:45

Obecność 3: Na rozkaz diabła (The Conjuring: The Devil Made Me Do It) 

PL
19:10
21:45

Old Premiera 

PL
15:25
17:50
20:15

Raya i ostatni smok (Raya and the Last Dragon) 

PL
15:05

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe (Snake Eyes: G.I. Joe Origins) 

PL
16:30

Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9) 

PL
20:40

Wojna z dziadkiem (The War with Grandpa) 

PL
11:10
13:30
16:00
17:35

Wyprawa do dżungli (Jungle Cruise)  Premiera 

3D PL
13:20
2D PL
10:30
11:30
14:20
17:15
2D PL
16:10
19:00
20:00

Zielony Rycerz. Green Knight (The Green Knight)  Premiera 

PL
18:30
21:15

Pionier 1907 Dolby

ul.Al. Wojska Polskiego 2 tel:91 4347702

Jak wywołałem byłą żonę (Blithe Spirit) 

PL
sala Kiniarnia
20:15

Małżeństwo na skróty (Long Story Short) 

PL
sala Kiniarnia
16:25

Na rauszu (Druk) 

PL
20:00

Weselny toast (Le discours)  Premiera 

PL
18:10

Wojna z dziadkiem (The War with Grandpa) 

PL
16:00

Wróg doskonały (A Perfect Enemy) 

PL
sala Kiniarnia
18:25

Zamek Dolby parking

ul.Korsarzy 34 tel:91 4347392

Brak seansów!
Bądź na bieżąco z repertuarem kinowym

Reklama